Home SPORT
SPORT
NOWY PROJEKT AUTO-TURYSTYKI !! Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
sobota, 01 lipca 2023 16:00

 

 

RAJDÓWKA OKLEJONA

 

 

 

Po drobnych naprawach w warsztacie oddaliśmy nasze auto PEUGEOT 106 do oklejenia w firmie ROBGRAF w Warszawie na ul. Jastrzębowskiego. Reklama Auto-Turystyka.pl widoczna będzie wkrótce na licznych imprezach w stolicy i okolicach. Oczywiście przeczytacie nasze relacje na naszych łamach.

 

ZNAJDŹ NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

PRZECZYTAJ TEŻ;  RAJDÓWKA PO ZAKUPIE


 

Więcej…
 
DRUGA RUNDA ROK CUP POLAND Email
Wpisany przez Ela Janczur   
poniedziałek, 08 maja 2023 20:35

 

 

ROKERSI PONOWNIE W TORUNIU

 

Już po raz drugi w tegorocznym sezonie zawodnicy startujący w serii Rok Cup Poland gościli na torze Awix Racing Arena w Toruniu. Tym razem pogoda dopisała i 63 kartingowców mogło bez przeszkód rywalizować o punkty w drugiej rundzie cyklu. Oprócz tego, w przerwach między wyścigami, w ramach przejazdów pokazowych na torze pojawili się młodzi adepci tego sportu, którzy nie posiadają jeszcze licencji sportowych.

 


 

Więcej…
 
KOLEJNY SEZON KARTINGOWY ROZPOCZĘTY Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 30 kwietnia 2023 12:37

 

 

NAD BRDĄ RUSZYŁY MISTRZOSTWA POLSKI

 

 

Pierwsza runda Kartingowych Mistrzostw Polski i Mistrzostw Polski Młodzików była także okazją do rywalizacji w krajowym czempionacie zawodników startujących na co dzień w serii  Rok Cup Poland. Najmłodsi zawodnicy rywalizowali na Kartodromie Bydgoszcz w ramach Mistrzostw Polski Młodzików – Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży.

 

 

ZNAJDŹ NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz YOUTUBE

 

Więcej…
 
AUDI WCHODZI DO FORMUŁY 1 Email
Wpisany przez Adam Janczur   
wtorek, 18 kwietnia 2023 20:44

 

PREZENTACJA AUTA F1

 

 

W dniach od 18 do 27 kwietnia, Audi po raz pierwszy prezentuje w Chinach swój projekt Formuła 1. Demonstracyjny bolid F1 z efektownym Audi Launch Livery, jest centralnym elementem ekspozycji marki na targach Auto Shanghai. Markus Duesmann, prezes zarządu AUDI AG,   podczas konferencji prasowej przedstawił postępy projektu.

 

 

Więcej…
 
SEZON ROK CUP ROZPOCZĘTY Email
Wpisany przez Adam Janczur   
niedziela, 09 kwietnia 2023 18:58

 

 

Rok Cup Poland – pogodowe zmagania w Toruniu

 

Mimo, że kalendarzowa wiosna trwa już od prawie dwóch tygodni, zawodnicy startujący w pierwszej rundzie serii Rok Cup Poland musieli stawić czoła prawdziwie zimowej pogodzie. Niska temperatura, obfite opady deszczu, a nawet śniegu sprawiły, że sędziowie byli zmuszeni skrócić rywalizację.

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 42
Designed by vonfio.de