Home Imprezy/Events
Imprezy
VIP CROSS 2023 Email
Wpisany przez Ela Janczur   
czwartek, 29 czerwca 2023 20:47

 

 

 

VIP CROSS W JANKACH

 

Na znanym torze off-roadowym przy torze kartingowym Drive Position Motopark w Jankach odbył się VIP CROSS 2023. To impreza towarzyska skupiająca znane powszechnie postacie, dziennikarzy i sponsorów. Załogi jeździły po trudnym torze w profesjonalnie przygotowanych autach terenowych.

 

 

 

 

Więcej…
 
VIP CROSS 2023 - RELACJA Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
sobota, 22 kwietnia 2023 15:31

 

MIMO DESZCZU BARDZO CIEKAWIE

 

 

Celebryci, gwiazdy, twórcy oraz aktorzy zmierzyli się z offroadowymi przeszkodami i testowali swoje umiejętności jazdy w ciężkich warunkach na Poligon4x4. Podczas wydarzenia „ – razem pokonamy przeszkody”  odbyła się rywalizacja, przeprowadzana pod okiem profesjonalnych instruktorów. Głównym celem akcji była edukacja w zakresie bezpiecznej jazdy poparta czynami - wsparciem rodziny poszkodowanej w wypadku samochodowym.

 

 

Więcej…
 
VIP CROSS PO RAZ KOLEJNY ! Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
środa, 12 kwietnia 2023 20:42

 

 

 

Offroad Gwiazd 2023 - Razem pokonamy przeszkody" - event charytatywny na Poligon4x4

 


Już w kwietniu celebryci, gwiazdy, twórcy oraz aktorzy zmierzą się z offroadowymi przeszkodami i przetestują swoje umiejętności jazdy w ciężkich warunkach. Podczas wydarzenia „Offroad Gwiazd 2023 – razem pokonamy przeszkody” odbędzie się rywalizacja, przeprowadzana pod okiem profesjonalnych instruktorów i zawodników motosportu. Głównym celem jest promocja bezpiecznej jazdy poparta czynami - wsparciem poszkodowanej w wypadku samochodowym rodziny.

 

 

Więcej…
 
ILLEGAL NIGHT W MODLINIE Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
wtorek, 21 czerwca 2022 21:20

 

 

ILLEGAL ZONE BY BUDDA

 

 

W sobotę i niedzielę w Modlinie na torze samochodowym odbyła się pierwsza edycja imprezy Illegal Zone. Przybyło ponad czterdzieści tysięcy młodych ludzi, kilkaset nieźle stuningowanych aut, liczni drifterzy – także w ciężarówkach. Były koncerty najlepszych wykonawców młodego pokolenia i wiele innych atrakcji.

 

 

POLUB NAS TAKŻE NA FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

 

 

 

Więcej…
 
AUTONOSTALGIA 2022 Email
Wpisany przez Robert Wdzięczkowski   
sobota, 23 kwietnia 2022 15:42

 

 

PIĘKNIE I ELEGANCKO

 

 

Po latach z wirusem wreszcie możemy odetchnąć i zacząć się sycić tradycyjnymi imprezami. Jedną z ciekawszych od lat była warszawska Autonostalgia. Teraz organizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. W tym roku było bardzo dużo zwiedzających i całkiem pokaźna ilość pojazdów poruszających serce, a rzadko widywanych na co dzień na drodze.

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 20
Designed by vonfio.de