Home Relacja/Stories
Relacje
POZNAŃ MOTOR SHOW 2024 Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
sobota, 06 kwietnia 2024 16:08

 

QUO VADIS MOTORYZACJO?!

 

Od wielu lat europejska motoryzacja była wyznacznikiem trendów i designu. Dziś należy przyznać, iż europejska motoryzacja jest w kryzysie, co uwidoczniło się także na Poznań Motor Show. Dziś w ofensywie są firmy koreańskie i chińskie. Ci drudzy przedstawili cały wachlarz pojazdów różnych marek poprzez przedstawicieli rozpoczynających sprzedaż w Polsce. Trzeba przyznać, że jakość jest naprawdę na wysokim poziomie. Kilkadziesiąt chińskich firm przedstawiło dużą ilość różnych akcesoriów i części zamiennych do wszelkiej maści pojazdów. Nasi prywatni tunerzy i dostawcy różnych części również się postarali.

 

POLUB NAS TEŻ NA FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

 

Więcej…
 
AUTO-TURYSTYKA W WIELKIEJ BRYTANII Email
Wpisany przez Ela Janczur   
niedziela, 11 czerwca 2023 09:12

 

 

MOTORYZACJA W LONDYNIE

 

 

Auto-Turystyka po raz kolejny wybrała się, by sprawdzić jak się ma ruch na ulicach za granicą. W tym przypadku raczej przypomnieć sobie, już tam byliśmy. LONDYN to miasto magiczne, wielokulturowe i druga po Nowym Jorku stolica świata. Tu dzieje się duży biznes, mieszka kilkanaście milionów ludzi. Wjazd do centrum miasta płatny, dlatego dużych korków w centrum nie ma.

 

 

 

Więcej…
 
FORZA ITALIA PO RAZ KOLEJNY Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
niedziela, 28 maja 2023 14:35

 

 

MOTORYZACJA Z ITALII W ROZALINIE

 

 

Po raz kolejny w Rozalinie, w w parku przy znanym pałacu zgromadzili się miłośnicy pięknych samochodów produkowanych w kraju potomków Imperium Rzymskiego. Zgromadzili się właściciele setek aut oraz wielkie rzesze miłośników tychże niekiedy wręcz legendarnych pojazdów, także motocykli. Reprezentowane były wszystkie marki włoskie.  Ale co tu więcej deliberować, zobaczcie naszą fotorelację;

 

 

 

Więcej…
 
ARDOR AUCTIONS I VOLKSWAGEN BANK WSPOMAGAJĄ ZAKUP KLASYKÓW Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 25 kwietnia 2023 19:54

 

 

 

Inwestycje alternatywne oczami PolakówDom aukcyjny  ARDOR AUCTIONS prowadzący aukcje samochodów – oldtimerów i youngtimerów zaprosiła na konferencję poświęconą inwestycjom alternatywnym. Okazuje się, iż inwestowanie w auta staje się jednym z najciekawszych sposobów lokowania kapitału. W dodatku można uzyskać finanasowanie z Volkswagen Banku.

 

 

Więcej…
 
AUTO-TURYSTYKA W NAŁĘCZOWIE Email
Wpisany przez Ela Janczur   
wtorek, 04 stycznia 2022 17:25

 

 

HONDA W NAŁĘCZOWIE

 

 

Małe, aczkolwiek pojemne auto podmiejskie  HONDY , model JAZZ w wersji hybrydowej nadaje się również do dłuższych wypraw. Co udowodniliśmy wybierając się do  Nałęczowa.   A auto spisywało się wyśmienicie.

 


 

ZOBACZ TEŻ  -  HONDA - HISTORIA MARKI

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 23
Designed by vonfio.de