Home NEWSy
NEWSy
NOWA STRATEGIA VOLKSWAGENA Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 14 marca 2021 16:58

 

 

VOLKSWAGEN TRINITY - PROJECT

 

 

Volkswagen po raz pierwszy przedstawił Project Trinity – model elektrycznej limuzyny, która ma być produkowana w Wolfsburgu od 2026 roku i która wyznaczy nowe standardy w zakresie zasięgu, prędkości ładowania i cyfryzacji. Auto będzie poruszać się w sposób wysoce zautomatyzowany, zgodnie z 4. poziomem jazdy autonomicznej.

 

 

 

 

Więcej…
 
NOWA AKCJA SHELL Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 12 marca 2021 17:28

 

 

Shell z nową akcją DLA KLIENTÓW „Zdobądź kubek termiczny Shell z rocznym rabatem na kawę”

 

Właśnie wystartowała nowa promocja Shell „Zdobądź kubek termiczny Shell z rocznym rabatem na kawę”. Do 23 maja klienci będą mogli zbierać naklejki za zakupy na stacjach i wymieniać je na kubki termiczne, dostępne w 3 atrakcyjnych wzorach. Kubek można następnie wypełnić kawą deli by Shell, przez cały rok z rabatem w wysokości 1 zł.

 

 

 

 

Więcej…
 
SŁUCHAJCIE NAS W RADIO Email
Wpisany przez Adam Janczur   
niedziela, 13 grudnia 2020 13:26

 

 

 

AUTO- TURYSTYKA  oraz AUTO PLUS RADIO i TV W RADIO PRAGA

 

Bardzo miło nam poinformować, że po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni przez Red. Tomasza Wojciechowskiego do udziału w legendarnej audycji muzycznej " KAMIENIE " nadawanej w internetowym RADIO PRAGA. Z naszej strony reprezentantem będzie Mirosław Wdzięczkowski. Drugim gościem będzie współpracujący z nami Red. Grzegorz Traczewski z AUTO PLUS RADIO i TV. Rzecz będzie nie tylko o dobrej muzyce, ale oczywiście porozmawiamy także o motoryzacji i może jeszcze o czymś....



POLUB NAS TAKŻE NA   FACEBOOK oraz    YOUTUBE


 

 

Więcej…
 
KONTYNUACJA PROMOCJI SHELL Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 29 listopada 2020 12:06

 

 

 

 

Shell kontynuuje AkcjĘ „MOC OKAZJI WE WTORKI I w CZWARTKI”

 

W ramach akcji „Moc okazji we wtorki i czwartki” tym razem klienci stacji Shell mogą otrzymać 50% rabatu na najwyższy program myjni, nawet do 40% rabatu na produkty Philips, a także kupić zimowy płyn do spryskiwaczy 2 l za 14,99 zł.

 

 

Więcej…
 
PROMOCJE SHELL Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 01 listopada 2020 17:55

 

 

Moc okazji na stacjach shell

 

Wystartowała nowa promocja Shell Moc okazji we wtorki i czwartki”. W każdy wtorek i czwartek klienci Shell mogą kupić kawę deli by Shell w promocyjnej cenie 3,00 zł, a od 7.00 do 10.00 rano uczestnicy programu Shell ClubSmart otrzymają ją gratis!

 

 


 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 55
Designed by vonfio.de