Home PODRÓŻE
PODRÓŻE
POZNAŃ MOTOR SHOW 2024 Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
sobota, 06 kwietnia 2024 16:08

 

QUO VADIS MOTORYZACJO?!

 

Od wielu lat europejska motoryzacja była wyznacznikiem trendów i designu. Dziś należy przyznać, iż europejska motoryzacja jest w kryzysie, co uwidoczniło się także na Poznań Motor Show. Dziś w ofensywie są firmy koreańskie i chińskie. Ci drudzy przedstawili cały wachlarz pojazdów różnych marek poprzez przedstawicieli rozpoczynających sprzedaż w Polsce. Trzeba przyznać, że jakość jest naprawdę na wysokim poziomie. Kilkadziesiąt chińskich firm przedstawiło dużą ilość różnych akcesoriów i części zamiennych do wszelkiej maści pojazdów. Nasi prywatni tunerzy i dostawcy różnych części również się postarali.

 

POLUB NAS TEŻ NA FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

 

Więcej…
 
HONDĄ NAD PÓŁNOCNY BAŁTYK Email
Wpisany przez ELA JANCZUR   
niedziela, 24 marca 2024 15:34

 

PRZEZ TRZY KRAJE


W naszych Auto-turystycznych podróżach bywaliśmy w różnych miejscach, także na innych kontynentach to tak blisko jeszcze nie. LITWA, ŁOTWA i ESTONIA okazały się piękne, przyjazne, a ludzie uśmiechnięci. Kuchnia wyborna. Naszym partnerem w podróży była bardzo wygodna HONDA CR-V z 2017 roku z automatyczną skrzynią biegów.


POLUB NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz YOUTUBE

 

Więcej…
 
DACIA JOGGER NA SYLWESTRA DO CZECH Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
sobota, 13 stycznia 2024 16:30

 

 

CZECHY STALE INTRYGUJĄCE

 

 

Po wielekroć byliśmy u naszych południowych sąsiadów. CZECHY jednak wciąż przyciągają swoją gościnnością, zabytkami, krajobrazami i kuchnią. Teraz wybraliśmy się do średniowiecznego miasta KUTNA HORA o 65  km na wschód od PRAHY . Naszym partnerem był samochód DACIA JOGGER w najnowszej wersji turystycznej z łóżkiem dla 2 osób, namiotem i przenośną lodówką samochodową.

 

 

ZNAJDŹ NAS TEŻ NA  YOUTUBE oraz  FACEBOOK

 

 

Więcej…
 
MOTORYZACJA W POŁUDNIOWYM EGIPCIE Email
Wpisany przez Ela Janczur   
wtorek, 26 grudnia 2023 09:18

 

 

 

JESIEŃ – A TU WCIĄŻ LATO!

 

 

 

Po raz kolejny wyprawiamy się do EGIPTU , tym razem do południowego. Do MARSA ALAM nad Morzem Czerwonym. Od razu rodzi się banan na twarzy. Jest między 27 a 33 stopnie Celsjusza, a nawet w nocy nie spada poniżej 23 stopnie. Jest dobrze.

 

 

ZNAJDŹ NAS TAKŻE NA FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

 

Więcej…
 
AUTO-TURYSTYKA W DUBROVNIKU Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
poniedziałek, 24 lipca 2023 11:33

 

 

 

DUBROVNIK – PIĘKNIE I DROGO

 

 

Jedno z najpiękniejszych miast w Europie. Nad morzem adriatyckim, na zboczu płaskowyżu, z którego rozpościera się przepiękny widok na miasto, okolice i liczne nieopodal wyspy. Byliśmy tu już wiele lat temu, tuż po odbudowie zniszczonej w wojnie na Bałkanach starówki, ale teraz jest jeszcze piękniej.

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 47
Designed by vonfio.de