Home Karting/Kart racing
Karting
DRUGA RUNDA ROK CUP POLAND Email
Wpisany przez Ela Janczur   
poniedziałek, 08 maja 2023 20:35

 

 

ROKERSI PONOWNIE W TORUNIU

 

Już po raz drugi w tegorocznym sezonie zawodnicy startujący w serii Rok Cup Poland gościli na torze Awix Racing Arena w Toruniu. Tym razem pogoda dopisała i 63 kartingowców mogło bez przeszkód rywalizować o punkty w drugiej rundzie cyklu. Oprócz tego, w przerwach między wyścigami, w ramach przejazdów pokazowych na torze pojawili się młodzi adepci tego sportu, którzy nie posiadają jeszcze licencji sportowych.

 


 

Więcej…
 
KOLEJNY SEZON KARTINGOWY ROZPOCZĘTY Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 30 kwietnia 2023 12:37

 

 

NAD BRDĄ RUSZYŁY MISTRZOSTWA POLSKI

 

 

Pierwsza runda Kartingowych Mistrzostw Polski i Mistrzostw Polski Młodzików była także okazją do rywalizacji w krajowym czempionacie zawodników startujących na co dzień w serii  Rok Cup Poland. Najmłodsi zawodnicy rywalizowali na Kartodromie Bydgoszcz w ramach Mistrzostw Polski Młodzików – Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży.

 

 

ZNAJDŹ NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz YOUTUBE

 

Więcej…
 
SEZON ROK CUP ROZPOCZĘTY Email
Wpisany przez Adam Janczur   
niedziela, 09 kwietnia 2023 18:58

 

 

Rok Cup Poland – pogodowe zmagania w Toruniu

 

Mimo, że kalendarzowa wiosna trwa już od prawie dwóch tygodni, zawodnicy startujący w pierwszej rundzie serii Rok Cup Poland musieli stawić czoła prawdziwie zimowej pogodzie. Niska temperatura, obfite opady deszczu, a nawet śniegu sprawiły, że sędziowie byli zmuszeni skrócić rywalizację.

 

 

 

 

Więcej…
 
ROK CUP SUPERFINAL W LONATO Email
Wpisany przez Adam Janczur   
niedziela, 30 października 2022 06:21

 

 

Polacy w czołówce światowego finału Roka

 

 

Tegoroczny Rok Cup Superfinal w Lonato kolejny raz potwierdził, że polscy kartingowcy to dziś ścisła światowa czołówka. Nasi reprezentanci i tym razem należeli do czołówki prawie we wszystkich kategoriach, a Jakub Rajski był bliski wygrania finału światowego w Senior Roku. Na torze South Garda Karting w Lonato w gronie ponad 380 zawodników rywalizowało przeszło 50 Rokersów z Polski, którzy w niektórych kategoriach stanowili prawie jedną trzecią startujących.


 

ZNAJDŹ NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

 

 

Więcej…
 
ROK CUP POLAND W SŁOMCZYNIE; Drukuj Email
Wpisany przez Robert Wdzięczkowski   
niedziela, 19 czerwca 2022 14:01

 

 

 

 

Rok Cup Poland. Z ostatniego na pierwsze


 

Czwarta runda kartingowej serii Rok Cup Poland, rozegrana w Słomczynie, obfitowała w arcyciekawe pojedynki i popisowe akcje zawodników, którzy udowodnili, że wygrać wyścig można nawet wtedy, gdy startuje się z ostatniego pola. Sezon Pucharu Roka przekroczył właśnie półmetek. Na rozgrzanym słońcem Autodromie Słomczyn w czterech kategoriach rywalizowało łącznie 79 zawodników, a 20 którzy nie posiadają jeszcze licencji sportowej uczestniczyło w jazdach pokazowych .

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 24
Designed by vonfio.de