Home Karting/Kart racing
Karting
ROK CUP SUPERFINAL W LONATO Email
Wpisany przez Adam Janczur   
niedziela, 30 października 2022 06:21

 

 

Polacy w czołówce światowego finału Roka

 

 

Tegoroczny Rok Cup Superfinal w Lonato kolejny raz potwierdził, że polscy kartingowcy to dziś ścisła światowa czołówka. Nasi reprezentanci i tym razem należeli do czołówki prawie we wszystkich kategoriach, a Jakub Rajski był bliski wygrania finału światowego w Senior Roku. Na torze South Garda Karting w Lonato w gronie ponad 380 zawodników rywalizowało przeszło 50 Rokersów z Polski, którzy w niektórych kategoriach stanowili prawie jedną trzecią startujących.


 

ZNAJDŹ NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

 

 

Więcej…
 
ROK CUP POLAND W SŁOMCZYNIE; Drukuj Email
Wpisany przez Robert Wdzięczkowski   
niedziela, 19 czerwca 2022 14:01

 

 

 

 

Rok Cup Poland. Z ostatniego na pierwsze


 

Czwarta runda kartingowej serii Rok Cup Poland, rozegrana w Słomczynie, obfitowała w arcyciekawe pojedynki i popisowe akcje zawodników, którzy udowodnili, że wygrać wyścig można nawet wtedy, gdy startuje się z ostatniego pola. Sezon Pucharu Roka przekroczył właśnie półmetek. Na rozgrzanym słońcem Autodromie Słomczyn w czterech kategoriach rywalizowało łącznie 79 zawodników, a 20 którzy nie posiadają jeszcze licencji sportowej uczestniczyło w jazdach pokazowych .

 

 

 

 

Więcej…
 
ROK CUP POLAND W BYDGOSZCZY Email
Wpisany przez Robert Wdzięczkowski   
niedziela, 29 maja 2022 19:09

 

 

Zawodnicy Rok Cup Poland rywalizowali nad Brdą

 

Po dwóch rundach w Toruniu kartingowa seria  Rok Cup Poland zawitała do sąsiedniej Bydgoszczy, gdzie rozegrano trzecią rundę tegorocznego sezonu. Na pięknie położonym nad samą rzeką Brdą torze i tym razem nie brakowało ciekawych pojedynków.

 

 


 

Więcej…
 
ROKERSI WALCZĄ Email
Wpisany przez Adam Janczur   
środa, 11 maja 2022 20:18

 

 

Po raz drugi w Toruniu

 

Przebieg drugiej odsłony tegorocznej serii Rok Cup Poland potwierdza, że możemy się spodziewać wyjątkowo ciekawego sezonu. Po raz drugi w tym roku areną zmagań Rokersów był toruński tor Awix Racing Arena, na którym zawodnicy stworzyli fantastyczne widowisko.

 

 


 

Więcej…
 
START NOWEGO SEZONU KARTINGOWEGO Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 09 kwietnia 2022 16:58

 

 

 

Karting. 20 lat Rok Cup Poland

 

Już w najbliższy weekend rozpoczyna się jubileuszowy, 20. sezon Rok Cup Poland – najpopularniejszej i najliczniej obsadzonej serii kartingowej w naszym kraju. Rywalizacja w poszczególnych kategoriach zapowiada się pasjonująco, zwłaszcza, że niektórzy zawodnicy mają już za sobą udane starty za granicą.

 

 


 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 23
Designed by vonfio.de