Home Jednoślady i quady/Motor-cycle
Jednoślady i quady
E3SCOOTER EM01 Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
niedziela, 18 sierpnia 2013 10:59

 

Skuterem w mikrofalówce.

 

Elektryczność w motoryzacji to przeszłość i jak okazuje się też przyszłość. W tym roku testowaliśmy już kilka aut hybrydowych, lub elektrycznych, w ubiegłym jeden, a jeszcze w poprzednich żadnego. Zmiany następują szybko. Ale żeby dwukółka była elektryczna, to koniec świata! Po raz pierwszy testowaliśmy elektryczny skuter EM01 firmy e3scooter.

 

Więcej…
 
HONDA CB600F HORNET Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
środa, 01 czerwca 2011 06:28

 

 

 

Zadziorny szerszeń.

 

Wprowadzenie nowego modelu motocykla zawsze wiąże się z dużym ryzykiem: czy sprosta wymaganiom, czy trafi w gusta użytkowników, czy będzie się dobrze sprzedawał. W historii motoryzacji wiele jest przykładów porażek i zapomnianych modeli, o których wszyscy dawno już zapomnieli. Gdy trzynaście lat temu Honda wypuszczała w świat swojego pierwszego Szerszenia nikt nie wiedział czy będzie rynkowym hitem, czy podzieli los zapomnianych. Po latach trzeba przyznać: był i jest hitem. Duże znaczenie w tym miały liczne modyfikacje, czasami z roku na rok jedynie kosmetycznych, ale ciągle utrzymujące motocykl w czołówce designu i nowinek technicznych.

 

Więcej…
 
HONDA CBR 250R PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
środa, 01 czerwca 2011 06:11

 

 

Miejski ścigacz

 

Takiego motocykla jeszcze nie było. Długo szukałem w źródłach by odnaleźć CBR`tę o tej pojemności. Podobno była produkowana dwieściesięćdziesiątka wyłącznie na rynek japoński, poza nią dostępna tylko z prywatnego importu. To zadziwiające, że dopiero teraz powstał ten pojazd, wyraźnie brakowało go w ofercie Hondy. Gdy w zimie przeczytałem o nim po raz pierwszy w informacji prasowej firmy zamarzyła mi się jazda testowa i relacja z nie na naszych łamach.

 

Więcej…
 
Premiery BMW 2011 PDF Drukuj Email
niedziela, 27 marca 2011 23:20

 

BMW Motorrad Polska wybrało sobie na prezentację tegorocznych premier III Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów. Właściwie to jednej premiery i dwóch głębokich modyfikacji już produkowanych modeli. Pod lupę modyfikatorów poszły tym razem G 650 GS i R 1200 R FL, nowość to K 1600 GT i GTL.

 

Więcej…
 
Hondy na 2011 PDF Drukuj Email
czwartek, 10 marca 2011 23:42 

Pory roku w klimacie umiarkowanym (choć marzył by mi się śródziemnomorski) wyznaczają nie tylko rytm sezonu wyścigów motocyklowych, ale także premier nowych lub modernizowanych modeli motocykli. Tegoroczna oferta Hondy obejmuje zarówno premiery jak i modernizacje już produkowanych modeli.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
Designed by vonfio.de