Home Elite Circle JUTRO START
JUTRO START Email
Wpisany przez Grzegorz Traczewski   
wtorek, 07 sierpnia 2012 22:39

 

 

 

Rage Revolution już jutro!

 

 

Już za kilkadziesiąt godzin rozpoczyna się wielka impreza motoryzacyjno-lifestylowa Rage Revolution, zorganizowana przez Elite Circle Club. Będziemy relacjonować na bieżąco wydarzenia z imprezy. Jutro w czwartek 07 VII o godz. 10.00 w Radiowww.eu będzie relacja na żywo z Poznania.

 

 

W imprezie wezmą udział nietuzinkowe auta i ich właściciele. Kilkadziesiąt załóg, kilkaset kilometrów, wiele miejscowości i liczne imprezy.

 


 

Jednym z uczestników jest wielki pasjonat motoryzacji, niegdyś antyterrorysta i poseł na sejm, posiadacz szybkich, intrygujących samochodów – Jerzy Dziewulski. Specjalnie dla Auto-turystyki przed imprezą mówi nam kilka zdań o istocie Rage Revolution; „Jest w Polsce tysiące kierowców, którzy ścigają się w sposób niedozwolony. Próba wzięcia w ryzy i pokazanie, że tego rodzaju spotkanie jest bardziej wyścigowe niż ulica może być bardzo pouczające.

Dzięki kilku ludziom, którzy potrafią to zrozumieć , potrafią się spotkać w sposób zorganizowany i spocić się na torze. Do takich ludzi należą organizatorzy i przedstawiciele Automobilklubu Wielkopolski, którzy zrozumieli, że tor nie służy do defilad, ale do ścigania się”.

 


 

Jerzy Dziewulski pojedzie autem Chevrolet Corvette ZR1 PRATT-MILLER z silnikiem V8 Supercharger 6,2 litra 725 KM 745 Nm, przeznaczonym wyłącznie dla wyczynowych kierowców.

 

 

 

 

Nasze relacje będą również na www.autotesty.com.pl; www.auto-news.pl; www.radiowww.eu; Auto Rok; Gazeta Miejscowa; Portal www.miejscowa.pl; Auto Plus TV; www.klassikauto.pl i innych mediach współpracujących z nami. Czytajcie i słuchajcie relacji z tej interesującej imprezy.

 

Tekst; Mirosław Wdzięczkowski

Zdjęcia; Elite Circle

 

 

 

 

 
Designed by vonfio.de