Home Wyścigi/Race
Wyścigi
NOWY KONKURENT W ENDURANCE Email
Wpisany przez Adam Janczur   
sobota, 28 maja 2022 15:20

 

 

 

 

PEUGEOT 9X8 ZADEBIUTUJE W DŁUGODYSTANSOWYCH MISTRZOSTWACH ŚWIATA

 

Mamy pierwsze zdjęcia nowego auta kategorii hypercar w cyklu wyścigów ENDURANCE. PEUGEOT przedstawił najnowsze auto - model 9X8. W niecały rok od zaprezentowania makiety projektu tego hybrydowego pojazdu wchodzi w lipcu na torze Monza do rywalizacji.

Napędza go na koła tylne silnik benzynowy V6 2,6 litra bi-turbo o mocy 707 KM. Przednie koła są napędzane przez silnik elektryczny o mocy 272 KM. Prąd dostarczany jest z wysokonapięciowego akumulatora 900 V.

 

 

 

Więcej…
 
PIERWSZA RUNDA PUCHARU MAZDY Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
niedziela, 22 maja 2022 11:19

 

 

Wyrównana walka w Unitel Mazda MX-5 Cup Poland!W miniony weekend odbyła się na Torze Poznań pierwsza runda tegorocznego sezonu pucharu Unitel Mazda MX-5 Cup Poland. W piątkowej sesji kwalifikacyjnej najszybszy był Nikodem Wierzbicki, który wyprzedził Konrada Czaczyka i Bartosza Palusko. Taka też była kolejność na starcie pierwszego wyścigu pucharowego, który odbył się w sobotę wczesnym popołudniem.

 

 

 

Więcej…
 
ROZPOCZĘCIE SEZONU WYŚCIGOWEGO MAZDA MX5 CUP Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
niedziela, 08 maja 2022 16:42

 

 Unitel MAZDA MX-5 Cup Poland u progu sezonuJuż tylko tydzień dzieli nas od rozpoczęcia sezonu wyścigowego Unitel Mazda MX-5 Cup Poland. W sezonie 2022 organizator przewiduje start 10 samochodów zaadaptowanych do sportu wyłącznie przez polskich inżynierów i mechaników w warszawskiej firmie TG Auto na zlecenie operatora cyklu – firmy Unitel Motorsport we współpracy z partnerem pucharu – polskim importerem marki Mazda Motor Poland.

 

 

Więcej…
 
ASIAN LE MANS SERIES W DUBAJU Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
poniedziałek, 14 lutego 2022 14:47

 

 

Znów piąte miejsce w Dubaju

 

Drugi wyścig Asian Le Mans Series w Dubaju okazał się trudny dla zespołu Inter Europol Competition. Żółto-zielony Ligier JS P320 z numerem 13 po starcie z czwartego pola ucierpiał w kontakcie z innym samochodem w pierwszej godzinie. Potem załoga otrzymała karę 10-sekundową karę za wykroczenie regulaminowe podczas postoju w boksie i spadła na siódme miejsce. Udało się odrobić część strat i ukończyć wyścig, podobnie jak dzień wcześniej na piątej pozycji.

 


 

Więcej…
 
INTER EUROPOL COMPETITION OGŁASZA SKŁAD KIEROWCÓW Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
poniedziałek, 07 lutego 2022 19:12

 

Fittipaldi, Heinemeier Hansson i Scherer w prototypie LMP2 zespołu Inter Europol Competition w European Le Mans Series

 

Zespół Inter Europol Competition z dumą informuje, że wystawi prototyp Oreca 07 klasy LMP2 w European Le Mans Series (ELMS) w sezonie 2022. Samochód poprowadzą Brazylijczyk Pietro Fittipaldi, kierowca rezerwowy i testowy zespołu Haas F1 Team, Duńczyk David Heinemeier Hansson, który ma na koncie zwycięstwo w klasie w wyścigu 24h Le Mans i Szwajcar Fabio Scherer, były kierowca DTM, mający w dorobku dwa miejsca na podium w WEC w klasie LMP2. Zespół wystawi w ELMS także dwa prototypy klasy LMP3.

 


Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 22
Designed by vonfio.de