Home SPORT
SPORT
MISTRZOWIE KOŃCZĄ SEZON Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
sobota, 04 grudnia 2021 19:59

 

 

 

BARBÓRKA W DOBOROWEJ OBSADZIE

 

 

Od siedmiu edycji w grudniowej imprezie zwycięża trzykrotny Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz. Jest również niepokonany w wieczornym kryterium na ul. Karowej. To zwycięstwo i statuetkę zwycięzcy wielu kierowców ceni sobie wyżej niż zwycięstwo w całym rajdzie. Lecz tuż za plecami mistrza czai się cała plejada młodych, szybkich i ambitnych kierowców.

 

ZNAJDŹ NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz YOUTUBE

 

 

 

Więcej…
 
59 RAJD BARBÓRKA PRZED STARTEM Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 02 grudnia 2021 20:03

 

 

JUŻ JUTRO START RAJDU BARBÓRKA

 

 

Nareszcie! Po roku przerwy spowodowanej wirusem mamy  59 Rajd Barbórka . Start już jutro o godzinie 18.00 w Pruszkowie. Następnie odcinek specjalny po ulicach miasta. W sobotę już od rana odcinki na Służewcu i Bemowie. Wieczorem tradycyjne i legendarne kryterium asów na ulicy Karowej. Tylko 30 najlepszych załóg. W imprezie udział wezmą wszyscy najlepsi kierowcy w kraju i ich piloci. Będzie trzykrotny Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz oraz tegoroczny Mistrz Polski Miko Marczyk, który w 2019 roku był też najmłodszym Mistrzem Polski w rajdach samochodowych w klasyfikacji generalnej.

 

 

 

 

Więcej…
 
JUŻ ZA CHWILĘ MODLIN RALLY SHOW Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 27 listopada 2021 02:56

 

 

Robert Czarnecki wystartuje w Modlin Rally Show

 

Już w najbliższą sobotę Robert Czarnecki – jeden z czołowych polskich zawodników w rallycrossie – wystartuje w Modlin Rally Show, w programie którego znalazły się odcinki specjalne zlokalizowane zarówno na Torze Modlin, jak i na terenie pobliskiej zabytkowej twierdzy.

 

 


 

Więcej…
 
DRUGI WYŚCIG W BAHRAJNIE Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
poniedziałek, 08 listopada 2021 21:39

 

 

PIĄTE MIEJSCE W WYŚCIGU, PIĄTE W SEZONIE

 


Polski zespół Inter Europol Competition zakończył swój pierwszy sezon w Mistrzostwach Świata Endurance (WEC – World Endurance Championship) i pierwszy w samochodzie Oreca 07 LMP2 piątym miejscem w ostatnim wyścigu i piątym w końcowej punktacji. Sezon pełen nauki i zdobywania doświadczeń nie był łatwy, ale zespół jest bardzo szczęśliwy z osiągniętych wyników, a piąte miejsce w sierpniowym wyścigu 24h Le Mans (trzecie w klasyfikacji zespołów zgłoszonych w pełnym sezonie) było największym osiągnięciem w tym roku.

 

 

Więcej…
 
PIERWSZY WYŚCIG W BACHRAJNIE Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
niedziela, 31 października 2021 09:19

 

 

Sporo pozytywów, ale rozczarowanie na mecie w Bahrajnie

 

Pierwszy z dwóch wyścigów w Bahrajnie, kończących sezon Mistrzostw Świata Endurance rozpoczął się bardzo dobrze dla załogi zespołu Inter Europol Competition. Jednak pomimo prowadzenia w klasie LMP2, które Alex Brundle objął w drugiej godzinie, wyścig zakończył się dużym rozczarowaniem. Kolejne godziny przyniosły kilka pechowych zdarzeń, a miary goryczy dopełniła czterominutowa kara za wykroczenie regulaminowe. Wcześniej Alex Brundle miał problemy z niedomkniętymi drzwiami podczas swojej drugiej zmiany, co było przyczyną nieplanowanego postoju w boksie i straty czasu.

 

 

ZNAJDŹ NAS TEŻ NA FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 38
Designed by vonfio.de