Home SPORT
SPORT
ROK CUP POLAND W SŁOMCZYNIE; Drukuj Email
Wpisany przez Robert Wdzięczkowski   
niedziela, 19 czerwca 2022 14:01

 

 

 

 

Rok Cup Poland. Z ostatniego na pierwsze


 

Czwarta runda kartingowej serii Rok Cup Poland, rozegrana w Słomczynie, obfitowała w arcyciekawe pojedynki i popisowe akcje zawodników, którzy udowodnili, że wygrać wyścig można nawet wtedy, gdy startuje się z ostatniego pola. Sezon Pucharu Roka przekroczył właśnie półmetek. Na rozgrzanym słońcem Autodromie Słomczyn w czterech kategoriach rywalizowało łącznie 79 zawodników, a 20 którzy nie posiadają jeszcze licencji sportowej uczestniczyło w jazdach pokazowych .

 

 

 

 

Więcej…
 
ROK CUP POLAND W BYDGOSZCZY Email
Wpisany przez Robert Wdzięczkowski   
niedziela, 29 maja 2022 19:09

 

 

Zawodnicy Rok Cup Poland rywalizowali nad Brdą

 

Po dwóch rundach w Toruniu kartingowa seria  Rok Cup Poland zawitała do sąsiedniej Bydgoszczy, gdzie rozegrano trzecią rundę tegorocznego sezonu. Na pięknie położonym nad samą rzeką Brdą torze i tym razem nie brakowało ciekawych pojedynków.

 

 


 

Więcej…
 
NOWY KONKURENT W ENDURANCE Email
Wpisany przez Adam Janczur   
sobota, 28 maja 2022 15:20

 

 

 

 

PEUGEOT 9X8 ZADEBIUTUJE W DŁUGODYSTANSOWYCH MISTRZOSTWACH ŚWIATA

 

Mamy pierwsze zdjęcia nowego auta kategorii hypercar w cyklu wyścigów ENDURANCE. PEUGEOT przedstawił najnowsze auto - model 9X8. W niecały rok od zaprezentowania makiety projektu tego hybrydowego pojazdu wchodzi w lipcu na torze Monza do rywalizacji.

Napędza go na koła tylne silnik benzynowy V6 2,6 litra bi-turbo o mocy 707 KM. Przednie koła są napędzane przez silnik elektryczny o mocy 272 KM. Prąd dostarczany jest z wysokonapięciowego akumulatora 900 V.

 

 

 

Więcej…
 
PIERWSZA RUNDA PUCHARU MAZDY Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
niedziela, 22 maja 2022 11:19

 

 

Wyrównana walka w Unitel Mazda MX-5 Cup Poland!W miniony weekend odbyła się na Torze Poznań pierwsza runda tegorocznego sezonu pucharu Unitel Mazda MX-5 Cup Poland. W piątkowej sesji kwalifikacyjnej najszybszy był Nikodem Wierzbicki, który wyprzedził Konrada Czaczyka i Bartosza Palusko. Taka też była kolejność na starcie pierwszego wyścigu pucharowego, który odbył się w sobotę wczesnym popołudniem.

 

 

 

Więcej…
 
ROKERSI WALCZĄ Email
Wpisany przez Adam Janczur   
środa, 11 maja 2022 20:18

 

 

Po raz drugi w Toruniu

 

Przebieg drugiej odsłony tegorocznej serii Rok Cup Poland potwierdza, że możemy się spodziewać wyjątkowo ciekawego sezonu. Po raz drugi w tym roku areną zmagań Rokersów był toruński tor Awix Racing Arena, na którym zawodnicy stworzyli fantastyczne widowisko.

 

 


 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 39
Designed by vonfio.de