Home Relacja/Stories AUDI ZAPRASZA
AUDI ZAPRASZA Email
Wpisany przez Adam Nurzyński   
sobota, 25 lipca 2015 05:29

 

AUDI DRIVING EXPERIENCE POD STADIONEM NARODOWYM

 

Od pewnego czasu pod stadionem narodowym rozpościera się miasteczko Audi. Nic dziwnego, gdyż firma jest partnerem motoryzacyjnym stadionu. Przygoda z quattro dostepna jest dla każdego klienta i potencjalnego klienta. My równiż skorzystaliśmy z zaproszenia tej szacownej marki. Wykłady o historii firmy i napędu quattro przyciągają uwagę. W niedużym gronie można także pokonać tor przeszkód, po którym jadąc auta z napędem na cztery koła radzą sobie spokojnie. Te z napędem na dwa już nie.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE;    AUDI QUATTRO Q PRZYGODZIE

 

 

 

Jest rampa, podjazd pod górę, jazda przechyłem bocznym i wykrzyż osi. Wszystko to Audi z napędem quattro pokonują znakomicie.

Potem można przejechać się po drogach jednym z modeli firmy. I to jest to na co Państwo z pewnością również czekacie. My wybraliśmy - a jakże! Legendarną taksówkę RS6 z silnikiem V8 biturbo 560 KM, której poprzednią wersją jeździliśmy kilka lat temu i napisaliśmy, iż życie przed i po Audi RS6 już nigdy nie będzie takie samo - Przeczytaj test - AUDI RS6. Nowy, lżejszy model daje jeszcze większą moc doznań. Ale sprawdźcie sami zapisując się na stronie firmy na kilkugodzinne zajęcia z AUDI pod stadionem w stolicy.

 

 

 

W Audi TT możemy zapoznać się z wirtualnym kokpitem z ogromną nawigacją przed oczami kierowcy.

 

Tekst i zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

AUDI Q3 - PREMIERA

AUDI A7 W CHILE

AUTO-TURYSTYKA W ALPACH

 

 
Designed by vonfio.de