Home PREMIERY NOWA WERSJA SKODY KODIAQ
NOWA WERSJA SKODY KODIAQ Email
Wpisany przez Adam Janczur   
poniedziałek, 01 listopada 2021 18:40

 

 

 

POLSKA PREMIERA ONLINE SKODY KODIAQ

 

 

KODIAQ to największy SUV w portfolio marki  ŠKODA. Ten wszechstronny model jest uosobieniem emocjonującego designu, wyjątkowej przestronności i doskonałego komfortu jazdy w każdych warunkach.

Klienci mogą wybierać spośród pięciu wydajnych silników benzynowych i wysokoprężnych. Dostępny jest także usportowiony KODIAQ RS z silnikiem benzynowym 2.0 TSI o mocy 245 KM. Ponadto KODIAQ oferowany jest w wersjach Laurin & Klement oraz SPORTLINE.

 

 

PRZECZYTAJ TEŻ ;  20-LECIE MODELU SKODA SUPERB

 

ZOBACZ TAKŻE ;  SKODA YETI W BIESZCZADACH

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ ; SKODA - HISTORIA MARKI

 

 

 

Model wyposażono w najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu designu i technologii. Marka niezmiennie odpowiada na potrzeby klientów, czego wyrazem są udogodnienia takie jak matrycowe światła Full LED Matrix, system TRAVEL ASSIST czy ergonomiczne fotele.

 

 


 

KODIAQ oferuje niezwykłą przestronność dzięki długości 4,70 m. Z opcjonalnym rozkładanym trzecim rzędem siedzeń może pomieścić do siedmiu osób. Gdy jego tylne siedzenia zostaną złożone, bagażnik osiąga pojemność aż 2065 l.

 

 

 

 

Od premiery w 2016 roku wyprodukowano 600 000 sztuk modelu KODIAQ. Największy z SUV-ów ŠKODY sprzedawany jest na 60 rynkach na całym świecie.

 

 
Designed by vonfio.de