Home Relacja/Stories POZNAŃ MOTOR SHOW 2019
POZNAŃ MOTOR SHOW 2019 Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
sobota, 30 marca 2019 18:34

 

 

EKOLOGICZNIE W POZNANIU

 

Właśnie zakończył się kolejny Poznań Motor Show – pod hasłem Motoryzacja Jutra. Na tapecie jest Eco, napęd hybrydowy i elektryczny. Lecz także bezpieczeństwo i radość z jazdy. Trzeba przyznać, iż coraz więcej modeli samochodów niemal wszelkich marek jest doskonale wyposażona i wygląda wręcz zjawiskowo.

 

 

PPOLUB NAS TEŻ NA   FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

 

 

 

 

 

W tym roku do Poznania nie zawitało kilku wiodących importerów czołowych światowych producentów. Czy to już kryzys zainteresowania naszym rynkiem, czy też obraz dużego rozwoju naszej branży motoryzacyjnej?

 

 

 

 

 

W każym razie zobaczyliśmy bardzo dużo ciekawych premier. Największą naszą ciekawość wzbudził Rolls Royce Cullinan – pierwszy wysoko zawieszony i uterenowiony samochód tej prestiżowej brytyjskiej marki. Potrafi odnaleźć się w każdym wyboistym terenie, gdzie porusza się zwinnie i pewnie. Nowy silnik V12 6,75 litra o mocy 563 KM i 850 Nm momentu obrotowego przenoszą napęd na cztery koła skrętne.

 

 

 

 

 

Były też liczne McLareny, Porsche, Lamborghini, Ferrari, oraz moc aut tuningowanych.

 

 

 

 

 

 

Odbyło się także kilka premier aut, które wkrótce spotkamy w naszych salonach samochodowych. Coraz więcej zobaczymy w nich samochodów elektrycznych, a wkrótce być może i wodorowych.

 

 

 

 

 

 

Tekst i zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski

 

 
Designed by vonfio.de