Home T. lotnicza/Aviation OLT Express leci za granicę!
OLT Express leci za granicę! Email
Wpisany przez Adam Władysław Jankowski   
poniedziałek, 23 kwietnia 2012 19:44

 

OLT EXPRESS odtwiera połączenia zagraniczne!

 

OLT Express i nowe połączenia lotnicze !

 

,

 

W dniu 23 kwietnia 2012 roku OLT Express ogłosił swoje połączenia lotnicze z zagranicą. Można powiedzieć, że konferencja była bombowa, bowiem zostawiona walizka z ciuchami wzbudziła przy braku opieki nie tylko właściciela walizki emocje i poczynania tzw. służb od pakunków bez opieki.
Zabrakło inteligentnego ”protect” i zostało skorzystanie, jak w strajku włoskim z procedur, które zniweczyły hasło ”to serve”. Miejmy nadziję, że nie w OLT Express.
Reklama na i z pamiętnej konferencji zostanie!.
Być może niecelowo.

 

 


Nowe połączenia, jakie sprawią przy innych cenach i stopniowym rozwoju, że linie OLT Express mogą zabezpieczać interesy tych, co podróżują a nie chcą tracić czasu na dojazdy pociągami (Gdańsk -> Warszawa 45 min w samolocie w zderzeniu z tradycyjnymi liniami po infrastrukturze kolejowej gdzie czas przyjemności z podróży to tylko 6,5 godz.). Znana jest mi praca dyplomowa mojej praktykantki, która z powodzeniem udowodniła, że szczególny rodzaj kolei pozwala na osiągnięcie parametrów samolotu, jednak na to szaleństwo po 12 latach od pracy dyplomowej ma jeszcze czas na wdrożenie do reality.

Czekamy na następne działania!

Tekst i zdjęcia: Adam Władysław Jankowski

Zobacz też:
OLT Expres i samochody

 
Designed by vonfio.de