Home Inne/Others SUNRISE FASION FESTIVAL!
SUNRISE FASION FESTIVAL! Email
Wpisany przez Adam Władysław Jankowski   
poniedziałek, 04 czerwca 2012 18:19

Sunrise Fashion Festival,

23-25 lipca w Kołobrzegu

ZAPRASZAMY !

 

 

Sunrise Fashion Festival, który odbędzie się 23-25 lipca w Kołobrzegu to nowy, trzydniowy festiwal mody, który zadebiutuje podczas tegorocznej, jubileuszowej 10-tej edycji ”Sunrise Festival – Opus Magnum“.

Kto w Kołobrzegu przejazdem, na pewno wpadnie zobaczyć!

 

Tegoroczna edycja największego festiwalu muzyki klubowej w Polsce jakim niewątpliwie jest Sunrise Festival jest szczególna. Aż dziesięć imprez na dziesięciolecie festiwalu. Najlepsi Dj’e, największe gwiazdy światowej sceny oraz nowy Sunrise Fashion Festival. Różnorodność artystów, którzy wystąpią na kołobrzeskiej scenie gwarantuje, że każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Sunrise Fashion Festival sprawi, że Kołobrzeg na trzy dni zamieni się w letnią stolicę mody, przy czym pojęcie ”fashion“ zostanie pokazane w różnych aspektach ponieważ moda dotyczy wszystkiego, nie tylko stroju. Moda to także te kwestie związane z tym, co lubimy jeść, jak się malujemy (głownie dziewczyny, choć dziś bywa różnie), czeszemy, czego słuchamy w samochodzie, kwestia zadbanego ciała oraz tego, co wkładamy na siebie wychodząc wieczorem na imprezę, czy jeszcze nie ale może w przyszłości czym jedziemy. Dlatego też podczas trzech dni festiwalowych zaprezentujemy najciekawsze modowe inspiracje. 

Festiwal rozpocznie się porannymi zajęciami na plaży, podczas których trener fitness, który na co dzień dba o sylwetki gwiazd oraz najpopularniejsi polscy tancerze przygotują specjalny program, który będzie świetnym wstępem do wieczornej zabawy.
Kolejną atrakcją "Sunrise Fashion Festival" będzie przygotowane na tę okazję "Miasteczko Mody" czyli niezwykła strefa stylizacji. Odwiedzający będą mogli przejść niecodzienną metamorfozę korzystając z porad stylistów, specjalistów fitness, wizażystów i stylistów fryzur. Dodatkowo każdy uczestnik "Miasteczka Mody" będzie miał okazję do zakupu wyjątkowej biżuterii oraz zapoznania się z programami szybkiej stylizacji, warsztatów szycia i projektowania oraz wielu innych atrakcji przygotowanych przez organizatora.
Zwieńczeniem każdego dnia festiwalu będzie wyjątkowy pokaz mody najlepszych polskich projektantów, którzy zaprezentują swoje jesienne kolekcje oraz, co najważniejsze, przygotowane specjalnie na Sunrise Fashion Festival autorskie stylizacje klubowe.

 


"Sunrise Festival"
Dziesiąta edycja Sunrise Festival w Kołobrzegu odbędzie się pomiędzy 20 a 29 lipca w Kołobrzegu. Tegorocznej edycji towarzyszy hasło "Opus Magnum". Na imprezie wystąpią m.in. Armin van Buuren, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Dash Berlin, Chuckie, Sander van Doorn i inni.


Jubileuszowa edycja Sunrise Festival to aż 10 imprez. Cała machina ruszy 20 lipca. Uruchomi ją wielki koncert na kołobrzeskiej plaży dla ok 30 tys. osób, na którym wystąpią m.in. dwie gwiazdy muzyki popularnej - Alexis Jordan i Sophie Ellis-Bextor. Dodatkową atrakcją będzie widowisko pirotechniczne połączone z pokazem laserowym na miejscowym molo.
Drugiego dnia muzyką zacznie tętnić miasteczko festiwalowe, utworzone na parkingu i w kołobrzeskim amfiteatrze. Następnego dnia, w niedzielę już o godz. 8.00, na miejscowej plaży rozpocznie się kultowe "Sunrise Festival After Party".
Od 23 do 25 lipca Kołobrzegiem rządzić będą moda, sztuka i muzyka. W poniedziałek rozpocznie się "Sunrise Fashion Festival".
Czwartek 26 lipca to gratka dla nieco starszych miłośników muzyki. Tego dnia na scenie w miasteczku festiwalowym wystąpią artyści, których przeboje nuciliśmy w latach '80 i '90. Będą to m.in. Savage, Ryan Paris i Sabrina. Imprezę poprowadzi znany dziennikarz i prezenter muzyczny - Marek Sierocki.
Ostatnie dni Sunrise Festival 2012 ponownie wypełni muzyka klubowa. Występy najpopularniejszych dj-i i producentów i oprawa multimedialna w miasteczku festiwalowym zafundują uczestnikom niezapomniane wrażenia. 28 lipca wystąpi główna gwiazda festiwalu, najbardziej popularny DJ – David Guetta.

Tekst: na podstawie notki (materiałów) organizatora i stron internetowych.

 
Designed by vonfio.de