Home Rajdy/Rally 50 RAJD BARBÓRKA
50 RAJD BARBÓRKA Email
Wpisany przez Grzegorz Traczewski   
niedziela, 02 grudnia 2012 15:02

 

Jubileuszowa i nietypowa

 

Tegoroczny, 50 Rajd Barbórka na długo zostanie w pamięci kibiców. „Pani Karowa” nie była wliczana do punktacji rajdu. Tak więc, wyniki były znane już po zakończeniu OS Bemowo. Ale nie do końca....


 

 

.Sędziowie bardzo dokładnie pracowali i wśród wielu swoich dezyzji wychwycili błąd Michała Sołowowa, który po utracie 5 sekund stracił pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Wróćmy jednak na trasę. OS Cytadela bogaty w wyrypki i czyhające na zawodników "krawężory". OS Służewiec preferujący szybkie urządzenia i OS Bemowo ze słynnym mostkiem i błotną kąpielą przyciągnęły tłumy kibiców. Niewątpliwą atrakcją była strefa serwisowa, gdzie zawodnicy byli dla kibiców dostępni „na wyciągnięcie ręki”. Atrakcją były też samochody uczestniczące w legendarnej części Barbórki.

 

 

 

 

 

Najlepszym w klasyfikacji generalnej rajdu już po raz szósty został Tomek Kuchar, a królem Karowej Kajtek Kajetanowicz. Zaprzyjaźnione z Auto-Turystyka.pl mimo kłopotów technicznych dojechały na metę i nawet – choć tylko w pokazach pojawiły się na Karowej. Było zimno, ale było świetnie.

Do zobaczenia za rok.

 

 

 

Od lewej; Red Grzegorz Traczewski, Jola Żuk, Magda Wilk i aktorka Patrycja Hurlak.

 

Tekst ; Grzegorz Traczewski

Zdjęcia; Emil Wittstock

 

ZOBACZ TAKŻE;    48 RAJD BARBÓRKA

 
Designed by vonfio.de