Home Rajdy/Rally IV Rally Mazowsze
IV Rally Mazowsze Email
Wpisany przez Adam Władysław Jankowski   
wtorek, 20 marca 2012 14:10


ZAPROSZENIE

 

na IV Rally Mazowsza

 

 

ZAPROSZENIE


Wszystkich pragnących spędzić sympatyczny weekend w sportowej atmosferze zapraszamy serdecznie w dniu 25 marca 2012r. (niedziela) do udziału:


"IV RALLY MAZOWSZE"
o PUCHAR BURMISTRZA NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO

 

II Runda Samochodowych Mistrzostw Pucharu Automobilklubu Centrum
II Runda Pucharu Tedex WRC
II Runda Pucharu Tedex 126p

IMPREZA SAMOCHODOWA OGÓLNODOSTĘPNA

W dniu 25 marca (niedziela) br. na około 80 kilometrowej trasie w obrębie Nowego Dworu Mazowieckiego, Legionowa, Wieliszewa, rozegranych zostanie 11 prób "sportowych" w 5 lokalizacjach, na wydzielonych i zabezpieczonych uliczkach i placach. Próby wzorem ubiegłego roku będzie charakteryzowała szybka, technicznie przebiegająca trasa, w naturalne ukształtowanym terenie, bez zbędnych słupków, zróżnicowanej konfiguracji, czytelnej nawigacji, dopuszczalnej długości przewidzianej przepisami. Wszystkie próby mają trwałe podłoże, asfalt, beton, częściowo zanieczyszczony po okresie zimy. Tak więc szybkie, techniczne i co najważniejsze - bezpieczne. Wszystko więc co potrzebne do sprawdzenia swoich możliwości, udziału w sportowej rywalizacji, możliwości zdobycia pucharów zarówno w klasyfikacji generalnej jak i poszczególnych klasach.

Tradycyjnie w Nowym Dworze Mazowieckim rozegrane zostaną 2 widowiskowe Próby w tym "Super Próba" wieńcząca zakończenie rajdu - na terenie parkingu i targowiska miejskiego.

Tekst na podstawie Automobilklub Centrum

 
Designed by vonfio.de