Home Rajdy/Rally LOTOS DYNAMIC RALLY TEAM i jego Team
LOTOS DYNAMIC RALLY TEAM i jego Team Email
Wpisany przez Adam Władysław Jankowski   
wtorek, 14 lutego 2012 19:59

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania z Michałem Kościuszko i Maćkiem Szczepaniakiem oraz Kajetanem Kajetanowiczem i Jarkiem Baranem z zespołu LOTOS Dynamic Rally Team!

 

 

W dniu 13 lutego 2012 roku na zaproszenie biura prasowego Michała Kościuszko, poznaliśmy zespoły LOTOS Dynamic Rally Team.  Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak reprezentujący barwy LOTOS Dynamic Rally Team w Mistrzostwach Świata oraz Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran, również z LOTOS Dynamic Rally Team ruszają do rywalizacji w sezonie 2012!

 

 Sezon 2012 rozpoczął się dla załogi LOTOS Dynamic Rally Team zwycięstwem i kompletem punktów w najstarszym i zarazem jednym z najtrudniejszych rajdów w kalendarzu Mistrzostw Świata – Rajdzie Monte Carlo. W kolejnej rundzie, Rajdzie Meksyku, Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak wystartują, jako liderzy klasyfikacji PWRC.

Siedem emocjonujących i wymagających rund rozgrywanych na przestrzeni 10 miesięcy, co najmniej 1200 oesowych kilometrów, Subaru Impreza i jeden mistrzowski duet głodny rywalizacji – tak zapowiada się sezon 2012 Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski dla Michała Kościuszko i Maćka Szczepaniaka.

 W sezonie 2012 strategicznym partnerem zespołu LOTOS Dynamic Rally Team jest spółka LOTOS Paliwa z marką paliw LOTOS Dynamic. Partnerami wspierającymi starty Michała Kościuszko są także marka olejów silnikowych LOTOS oraz marka Red Bull. Informacje dotyczące startów załogi Michał Kościuszko – Maciek Szczepaniak z zespołu LOTOS Dynamic Rally Team można znaleźć pod adresem www.lotosdynamicrallyteam.pl

 

 

Wspólzawodnictwo mamy we krwi już od Pstrowskiego, więc jazda, to była jazda na gokartach. A jaka będzie na rajdach!

Nie wszyscy urządzają takie imprezy, jak oni!

 

Tekst i zdjęcia: Adam Władysław Jankowski

 

Przypominamy, że niedługo Moto Woman Cup 2012 !

 

Zobacz też:
Subaru XV wyznacza standardy bezpieczeństwa
SUBARU TRIBECA 3,6

KIA LOTOS RACE 2011 NA KART ARENA

 
Designed by vonfio.de