Home Podróże sentymentalne PEUGEOT NA POJEZIERZU
PEUGEOT NA POJEZIERZU Email
Wpisany przez Małgorzata Wdzięczkowska   
poniedziałek, 11 listopada 2013 10:23

 

Po raz kolejny w Hotelu Welskim - z PEUGEOT

Zapraszamy na sylwestra !

 

Jesienną porą w dżdżysty dzień znów zawitaliśmy w urocze okolice z pogranicza Warmii-Mazur i Mazowsza. Niedaleko Lidzbarka Welskiego i Działdowa Welski Park Krajobrazowy nęci lasami, jeziorami, wzgórzami i rzekami, po których możemy organizować atrakcyjne spływy kajakowe. Nas zaprowadził w te rejony najnowszy hybrydowy PEUGEOT 508 RXH, a gościł HOTEL WELSKI w Ciborzu koło Lidzbarka Welskiego.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ;    AUTO-TURYSTYKA NA WARMII

 

Nowy model francuskiego koncernu, nie dość, iż jest bardzo elegancki i komfortowy, to jeszcze jest bardzo zaawansowany technologicznie. Peugeot 508 RXH jest doskonale i bogato wyposażony, bardzo dobrze przyspiesza i tak samo prowadzi się po zakrętach, doskonale nadaje się do wielkiej turystyki i długich podróży.

 


 

 

Hotel Welski zaprasza na sylwestra! A właściwie na kilkudniowe pobyty zdrowotno-wypoczynkowe, wraz z zajęciami jogi i wieloma innymi atrakcjami, oraz imprezą sylwestrową za rozsądną cenę. Hotel ma duży parking.

Hotel Welski to nieduże centrum konferencyjne z wielofunkcyjnymi salami konferencyjnymi, salami dla VIP-ów, restauracją serwującą zdrową, naturalną żywność i wieloma atrakcjami, które można zaserwować gościom.

Welski serwuje także zespół profilaktyki zdrowia, czyli programy antystresowe i regeneracyjne dla korporacji, pobyty zdrowotne z diagnostyką.

 

 

 

Welski to nowoczesny, trzygwiazdkowy obiekt położony w bezpośrednim sąsiedztwie parków krajobrazowych Górznieńsko-Lidzbarskiego i Welskiego w rejonie pięknych południowo-zachodnich wrót mazur.

Do Działdowa mamy 22 km, do Olsztynka 60 km, a do Warszawy około 150 km.

Pod patronatem nieznanego świata” to hasło Welskiego. Hotel zaprasza na pobyty zdrowotne, promuje to, co naturalne i sprawdzone, zapewnia doradztwo w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Serwuje dietę, wypoczynek i relaks.

 

 

 

Jesteśmy pod wrażeniem pięknych, atrakcyjnych terenów koło Lidzbarka Welskiego. Lasy, rzeki, jeziora i gościnny, elegancki hotel.

PEUGEOT 508 RXH wygląda atrakcyjnie, doskonale sprawuje się w każdych warunkach, przez napęd na cztery koła także do jazdy w śniegu i błocie i jak stwierdzamy PEUGEOT nadaje się do wypraw oraz podróży motoryzacyjnych.

 

 

 

Zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

WARMIŃSKIE KLIMATY

AUTO-TURYSTYKA W WARMIŃSKIM SANKTUARIUM

 
Designed by vonfio.de