Home NOWOŚCI CERAMIC PRO W WARSZAWIE
CERAMIC PRO W WARSZAWIE Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 17 czerwca 2018 14:27

 

W podwarszawskich Jankach odbyła się prezentacja najnowszych technologii ochrony lakieru przed uszkodzeniami. Najnowsze i najskuteczniejsze formy ochrony to powłoki ceramiczne. Nie ulegają łatwo uszkodzeniom mechanicznym, a brud nie trzyma się zbytnio.

Czym są powłoki ceramiczne?

Powłoki ceramiczne są zaawansowaną technologicznie formą zabezpieczeń powierzchni, szczególnie narażonych na zniszczenie. Oryginalne powłoki ceramiczne to produkty, opracowane w nanotechnologii, aplikowane w formie płynnej. Po skrystalizowaniu na powierzchni, tworzą powłokę ochronną, poprawiającą właściwości zabezpieczanej powierzchni.

 

POLUB NAS TEŻ NA FACEBOOK oraz  YOUTUBE


Co można zabezpieczyć za pomocą powłok ceramicznych?

 

Powłoki ceramiczne są szczególnie popularne w branży motoryzacyjnej, gdzie wykorzystywane są do zabezpieczenia elementów lakierowanych, drewnianych, plastikowych czy szklanych. Coraz częściej praktykowane jest również ich wykorzystanie przy zabezpieczeniu łodzi i jachtów, samolotów i helikopterów, a także w szeroko pojętym przemyśle do ochrony wszelkich powierzchni ze stali, kamienia, czy drewna.

 

 


Po co stosować powłoki ceramiczne w przemyśle motoryzacyjnych?

Zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej i przepisami ochrony środowiska, lakiery samochodowe musiały zmienić swój skład, a co za tym idzie i właściwości. Obecnie nie można już do ich produkcji używać toluenu czy ołowiu, który odpowiadał m.in. za twardość. Zamiast tego toksycznego metalu używa się wody. Miękka powierzchnia szybciej ulega zniszczeniu, będąc bardziej narażoną na mikro zarysowania i działanie czynników atmosferycznych.

 

 


Dlaczego warto wybierać produkty Ceramic Pro?

Powłoka, powłoce nierówna. Wielu producentów wykorzystuje niewiedzę klientów celowo mieszając skalę ołówkową ze skalą Mohsa (skala twardości minerałów) i oznaczając powłoki np. jako 10H. W rzeczywistości twardość tych produktów jest znacznie niższa, a trwałość mniejsza. Ceramic Pro to jeden z nielicznych produktów na rynku, posiadających twardość powyżej 9H, potwierdzoną przez renomowany instytut SGS.

Czym jest Ceramic Pro?

Ceramic Pro jest połączeniem SiO2 (tlenku krzemu) oraz TiO2 (tlenku tytanu). Na tle konkurencji wyróżnia się budową struktury, opartej na cząsteczce nano. Dzięki temu wyjątkowo skutecznie łączy się z zabezpieczaną powierzchnią, tworząc niezwykle trwałe wiązanie, a co za tym idzie, zapewniając długotrwałą ochronę.

 


Właściwości powłoki ceramicznej na przykładzie Ceramic Pro 9H

Flagowym produktem Ceramic Pro jest produkt o nazwie ‘9H’, będący powłoką ochronną do lakierów samochodowych. Jest to środek znany i aplikowany na całym świecie, wszędzie będący bestsellerem wśród produktów ochronnych. Nałożony na lakierze samochodowym, utwardza go, chroniąc przed zniszczeniem przez promienie UV, chemią czy drobnymi zarysowaniami. Dodatkowo wydobywa kolor, pogłębia go i nadaje szklistość, dzięki czemu samochód wygląda jak nowy przez całe lata.

Gdzie można kupić powłoki ceramiczne Ceramic Pro?

Powłoki ceramiczne tego producenta są dostępne jedynie w sklepie samochodowekosmetyki.pl – wyłącznego dystrybutorem marki na Polskę. Nie wszystkie powłoki są jednak oferowane w sprzedaży detalicznej. Aplikacja powłoki 9H wymaga sporego doświadczenia i bezpyłowego, suchego środowiska o określonej temperaturze oraz wilgotności. Takie warunki zostały stworzone w każdym z ponad 40 autoryzowanych punktów Ceramic Pro 9H, które można znaleźć za pośrednictwem strony http://ceramicpro.pl/dealerzy

 

 
Designed by vonfio.de