Home Inne/Others Śniadanie w ARSENALE
Śniadanie w ARSENALE Email
Wpisany przez Adam Władysław Jankowski   
wtorek, 19 czerwca 2012 15:03

 

Śniadanie prasowe - ARSENAŁ

SUNRISE Festiwal

23 lipca w Kołobrzegu rozpocznie się pierwsza edycja "Sunrise Fashion Festival“ - nowego trzydniowego festiwalu mody, podczas którego pojęcie "fashion“, po raz pierwszy, zostanie zaprezentowane w tak wielu aspektach. 

Moda dotyczy wszystkiego, nie tylko stroju. Moda to styl życia, czyli te kwestie związane z tym co lubimy jeść, jak się malujemy, czeszemy, czego słuchamy w samochodzie, kwestia zadbanego ciała, tego, co wkładamy na siebie wychodząc wieczorem na imprezę oraz drzemiących w nas pasji. Dlatego też podczas trzech dni festiwalowych zaprezentujemy najciekawsze modowe inspiracje. 

Kolejną atrakcją „Sunrise Fashion Festival“ będzie przygotowane na tę okazję "Miasteczko Wolności Wizerunkowej“ czyli niezwykła strefa stylizacji ulokowana w Regionalnym Centrum Kultury. Odwiedzający będą mogli przejść niecodzienną metamorfozę korzystając z porad stylistów, specjalistów fitness, wizażystów i stylistów fryzur. Dodatkowo każdy uczestnik „Miasteczka Mody“ będzie miał okazję do zakupu wyjątkowej biżuterii oraz zapoznania się z programami szybkiej stylizacji, warsztatów szycia i projektowania oraz wielu innych atrakcji przygotowanych przez organizatora. Podczas festiwalu Maja Sablewska po raz pierwszy wystąpi w roli doradcy do spraw wizerunku i będzie pomagała odkryć piękno w każdym z nas.

 


Zwieńczeniem każdego dnia festiwalu będą pokazy mody najlepszych polskich projektantów. 23 lipca zobaczymy pokaz kolekcji duetu  Paprocki & Brzozowski, 24 lipca swoją kolekcję zaprezentuje Łukasz Jemioł, festiwal zamknie pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Projektanci zaprezentują swoje jesienne kolekcje oraz, co najważniejsze specjalnie na "Sunrise Fashion Festival“ zaprojektują wyjątkowe stylizacje klubowe.Zapowiedź tego, co będzie na Festiwalu SUNRISE już była w restauracji ARSENAŁ, w Warszawie, teraz czekamy na sam festiwal a na zachętę niech będzie tych kilka zdjęć ze śniadania prasowego w ARSENALE.

 

 

 

 

 

 

 Tekst na podstawie notki organizatora i dwa słowa oraz zdjęcia: Adam Władysław Jankowski

Zobacz:
SUNRISE Festiwal

 
Designed by vonfio.de