Home Elite Circle RAGE REVOLUTION SIĘ ZBLIŻA
RAGE REVOLUTION SIĘ ZBLIŻA Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
poniedziałek, 30 lipca 2012 20:42

 

Rage Revolution Underground Run – Trailer Video


Do rozpoczęcia Rage Revolution, a tym samym inauguracji Klubu Elite Circle niespełna 11 dni. Tymczasem dla tych, którzy jeszcze się wahają nad udziałem w imprezie prezentujemy materiał video wyprodukowany przy współpracy z WiseMadia.pl będący zapowiedzią nadchodzącej imprezy. Dzięki uprzejmości Energetyki Ursus i Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Ursusa mogliśmy w niezwykłej, industrialnej scenerii zebrać niecodzienny materiał na bazie którego powstał poniższy trailer.

LINK YOUTUBE: http://www.youtube.com/watch?v=GOMf_pQAJiE&feature=plcp


 

Auta


Na liście uczestników cały czas pojawiają się różnorodne ekskluzywne i sportowe auta.

Jednak na szczególną uwagę zasługuje między innymi ekipa ze Szwecji, która wystartuje Mercedesem SL 65 AMG Black Series. Potencjał tkwi w 12 cylindrowym silniku biTurbo o mocy 670 koni mechanicznych, które generują 1000 Nm momentu obrotowego. Dzięki takiemu zestawieniu „czarna mamba” potrzebuje jedynie 3,9 sekundy do „setki”, a 200 km/h osiąga po niespełna 11 sekundach. Dobrze, że prędkość maksymalna została elektronicznie ograniczona tylko do 320 km/h! Licznik zamyka jednak magiczna liczba 360 km/h, pytaniem pozostaje czy znajdą się śmiałkowie, którzy odważą się osiągnąć taką barierę. Na uwagę zasługuje również fakt, iż powstało tylko 350 egzemplarzy tego modelu.

Kolejnym unikatem na naszej liście jest oryginalna produkcja firmy MotoCarbon z Warszawy. Modelem bazowym dla tego auta był mercedes SL55 AMG rok produkcji 2002. Prezentowana wersja stylizowana jest na Mercedesa SL 65 BlackSeries. W tym samochodzie wszystkie elementy karoserii oraz częściowo elementy nośne zastąpiono elementami z włókna węglowego. Wykonane ręcznie z wielką precyzją zastąpiły oryginalne "kawałki blachy". Dzięki takim zabiegom auto zaoszczędziło ok 160 kg na wadze oraz zyskało jedyny i niepowtarzalny charakter. Prezentowany model budowany był od podstaw (indywidualny projekt klienta, produkcja form, oraz poszczególnych elementów) co zajęło 12 miesięcy. Przez ten czas MotoCarbon dopieścił każdy milimetr tego auta nadając mu niepowtarzalny charakter, który w części aspektów z pewnością przebił oryginał.

 

 

Wybieramy Miss Revolution UnderGround Run 9-12.08.2012


Szukamy najpiękniejszej, najseksowniejszej, najbardziej szalonej….czyli Miss RR 2012

Jeżeli uważasz się za zgrabną, ładną, inteligentną i zadbaną, a także dysponujesz czasem między 9 a 12 sierpnia 2012 zapraszamy Cię do startu w Wyborach Miss Rage Revolution Underground Run.

Już dziś wyślij nam swoje 3 zdjęcia: twarzy, całej sylwetki jeśli się uda w bikini, oraz w stroju eleganckim, a także troszkę informacji o sobie i powalcz o tytuł Miss RR 2012.

Dla wygranych – zaproszenia na wieczorne imprezy Rage-Race Revolution 2012 /9 sierpnia Poznań NH Hotel, 10 sierpnia Klub Unique Sopot i Galę Finałową w Hotelu Nadmorskim w Gdyni 11 sierpnia 2012 z Open Barem, a także cenne nagrody ufundowane przez Partnerów Wydarzenia, profesjonalna sesja zdjęciowa przy autach biorących udział w Wydarzeniu, oraz przejazd jednym z ekskluzywnych samochodów .

Zastrzegamy możliwość odrzucania Kandydatki bez podania przyczyn.

Do konkursu Miss Revolution 2012 może przystąpić dziewczyna, która:

  • Na dzień 9 sierpnia 2012 ma skończony 18 rok życia

  • Wypełni formularz zgłoszeniowy i wyśle zdjęcia wg wytycznych

Chętne prosimy o wysłanie e-maila na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z tematem – TAK MISS RR 2012, odeślemy formularz zgłoszeniowy.

Formularze wraz ze zdjęciami można nadsyłać do piątku 03.08.2012 roku.
Wybory odbędą się na specjalnej stronie konkursowej umieszczonej na facebooku od 4 do 6 sierpnia 2012. Organizator przewiduje parę kategorii konkursowych.

 

 

Zdjęcia; Elite Circle

 

Wkrótce następne informacje o Rage Revolution na łamach portalu Auto-turystyka.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Designed by vonfio.de